Замовлення також залишайте на Viber   099 311 16 98

(Пн - Пт: з 10-00 до 17-00)

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Повітруля

Показано 1 - 24 из 38

Повітруля – український виробник наборів для рукоділля.

У нас в асортименті: набори для вишивання хрестиком, набори для вишивання бісером та у змішаній техніці.
Україна завжди славилася своїми майстринями. У кожному будинку були вишиті подушки та рушники.
Ну і звичайно ж одяг – вишиті сорочки – вишиванки, якими відома Україна. Вишиванки – не просто одяг. У візерунки на сорочках дівчата та жінки зашифровували оберіг для себе, і знаки для оточуючих. По одязі можна було зрозуміти, наприклад, одружена дівчина чи ні.
Виконані з великою майстерністю та любов'ю деякі з цих речей дісталися нам від бабусь у спадок і зараз надихають творчість.
Сучасне рукоділля стало декоративнішим. Ми прикрашаємо вдома вишитими хрестиком картинами, пошитими хрестиком подушками на диван, носимо вишиті сорочки, сукні. А на весілля, на Великдень, на Спаса – рукоділки вишивають рушники бісером та хрестиком. Такі вироби не тільки виглядають красиво і дорого, але й несуть у собі енергетику та позитивний заряд, який так важливий у такі святкові дні.
Новий хіт останніх років у рукоділлі – вишивка бісером.
Різноманітність кольорів, калібрів, форм бісеру дозволили цьому виду рукоділля розвиватися так само швидко, як і вишивка хрестиком. Найпоширеніший у нас бісер – чеського виробництва, калібр No 10. Він високої якості – весь одного розміру, з великою палітрою, що постійно розширюється.
Окрім традиційних картин, вишитих бісером, виробники пропонують широкий асортимент інших виробів: можна купувати та вишивати клатчі, браслети, ікони. І, звичайно ж, одяг.

Фільтр

Сбросить все фильтры

jQuery(function () { jQuery.material.init(); });